Deneme Sınavı

BİLGİ KORUMA İŞLEVSELLİĞİ VE TRANSFERİ PROJESİ

8. SINIFLARA YÖNELİK
DENEME SINAVI -II

005

Değerli Öğrenci ve Velilerimiz,

“Bilgi Koruma, İşlevselliği Ve Transferi Projemiz”, kapsamında 2019-2020 öğretim yılı 8. sınıflar için  birinci deneme sınavı 24 Temmuz 2019, saat 10:00 da iki oturum olarak gerçekleştirilmiştir. İkinci Deneme sınavımız ise 08 Ağustos 2019, saat 10:00 da yine iki oturum olarak gerçekleştirilmiştir. Sınav süresi her bir sınavda   155 dakika verilmiştir.

Öğrencilerimizin sınavı gerçekleştirebilmesi için gerekli olan link aşağıdaki bölümde yer almakta olup ilgili tarih ve saatte aktif olacaktır.

Deneme sınavında öncelikle Sayısal Test aktif olacaktır. Sayısal Test tamamlandıktan 30 dakika sonra Sözel Test aktif olacak olup 11:50 de teste başlayabilirsiniz.

Bununla birlikte, bazı öğrencilerimizin bu deneme sınavını okul ortamında almak isteyebileceğini düşünerek,  ayrı bir hazırlık yaptık. Bu hazırlık çerçevesince dileyen öğrencilerimiz okula gelerek bilgisayar laboratuvarında da deneme sınavını alabilirler.

Okulumuzda sınav almak isteyen öğrencilerimizin daha kolay odaklanabileceklerini ve iyi bir performans göstereceklerini düşündüğümüz için bu ikinci seçeneği tavsiye ediyoruz.

Deneme Sınavını okulumuzda almak isteyen öğrencilerimizin önceden okulumuza telefonla arayarak bilgi vermelerini önemle rica ederiz.

Sevgi ve Saygılarımızla

Övgü Okulları Müdürlüğü

Sınava Kalan Süre

[ycd_countdown id=2504]

SAYISAL

SÖZEL

Danışmanımızla İletişime Geç